Build Banner

MÜHENDİSLİK VE TASARIM

MİMARİ PROJELER

Projelendirilecek binanın ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde çözümlenmesi için alanında uzman mimari kadro ile tasarımının oluşturulması, statik, mekanik, elektrik ve diğer teknik donanımlarının tasarımla entegre olarak yürütülmesini amaçlayan, üst düzey müşteri ilişkileri yönetimi ile müşteri memnuniyeti kazanımlarının farkında, bu bilinçle hizmet üreten yenilikçi bir ekibiz.

STATİK PROJELER

Yapının iskeletini oluşturan proje türü olması sebebiyle statik projeler, yapı süreçlerinin temelidir. Binada kullanılacak betonarmeden ahşaba veya çelik gibi farklı malzemelerin yükleri, yapıları ve dizilim şeklinin neredeyse kusursuz bir şekilde hesaplanarak oluşturulması gerekir. Statik alanında uzmanlaşmış inşaat mühendisi kadromuzla yaptığımız statik çizimlerle temeli sağlam atılmış, emniyetli yapılar yaratmak için desteğimizi alabilirsiniz.

MEKANİK PROJELER

Yapının amacına uygun havalandırma, klima, ısıtma, sıhhi tesisat, yangın söndürme, basınçlı hava, yalıtım gibi sistemlerin projelendirmesini müşteri talepleri doğrultusunda 2 veya 3 boyutlu olarak yenilikçi ve optimum sistem çözümleri olacak şekilde tasarlıyoruz.

ELEKTRİK PROJELERİ

Yapının amacına uygun aydınlatma, kuvvet, telefon, data, yangın algılama, topraklama, seslendirme, tv, kamera, otomasyon gibi sistemlerin projelendirmesini müşteri talepleri doğrultusunda 2 veya 3 boyutlu olarak yenilikçi ve optimum sistem çözümleri olacak şekilde tasarlıyoruz.

ALTYAPI PROJELERİ

Altyapı projeleri, kusursuz bir yapıya sahip olmadan önce binanın tehlikesiz ve doğru bir noktaya temel atılmasını hedefler. İçme suyu, atık su arıtma, kanalizasyon gibi etkenlerin hepsi altyapı projelerinin bir konusudur.

RESTORASYON VE GÜÇLENDİRME PROJELERİ

Bu projeler binanın zarar gören kısımlarını güçlendirmeye ve yenilemeye yönelik projelerdir. Her binanın sil baştan yeniden yapılması mümkün olmayacağı için restorasyon ve güçlendirme projeleri sayesinde sadece hasarlı alanlar onarılabilir.